DOM jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej „Stawy Goliana” Grodzisk Mazowiecki

1 250 000 zł

Dom o powierzchni 170 m2 położony na działce 500 m2 na nowym mini osiedlu w centrum Grodziska Mazowieckiego w bezpośrednim sąsiedztwie i z widokiem na park miejski „Stawy Goliana”. Wybudowany według indywidualnego projektu, nawiązującego do charakteru okolicy oraz dającego maksimum wygody mieszkańcom.

Na parterze znajduje się obszerny salon z miejscem na kominek, jadalnia, kuchnia, łazienka oraz schowek. Piętro to 4 wygodne sypialnie wraz z dużą łazienką, pralnią i garderobą. Na najwyższym poziomie znajduje się obszerny strych. W bryle budynku znajdziemy też garaż.

Bardzo duży balkon wokół domu z wspaniałym widokiem na park na który można wyjść z każdej sypialni. Działka ogrodzona solidnym eleganckim ogrodzeniem palisadowym z przęseł stalowych.

Podjazd, dojście do furtki, chodnik wokół domu i taras utwardzony kostką.

Budynek wyposażony w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz instalację do paneli fotowoltaicznych. Instalacja elektryczna i teletechniczna przygotowana do realizacji tzw. „inteligentnego domu”. Budynek podłączony do miejskiej sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Możliwość podłączenia szerokopasmowego internetu (napowietrzna linia telekomunikacyjna światłowodowa wzdłuż ogrodzenia).

Ulica oświetlona, utwardzona, z jezdnią, chodnikiem i zatoką parkingową. Ulica „ślepa” o bardzo niskim natężeniu ruchu (służy głównie mieszkańcom przyległych 2ch domów), cicha. Na przeciwko zrewitalizowany park miejski, idealny do spacerów, spotkań plenerowych, sportu i rekreacji.

W bezpośredniej bliskiej okolicy dostępne wszystkie możliwe placówki handlowe, usługowe, zdrowotne, oświatowe z przedszkolami i szkołami włącznie.

Bardzo dobre połączenie z Warszawą. Samochodowe autostradą A2, ekspresową S8, wojewódzką 719 lub  środkami publicznymi (Koleje Mazowieckie lub WKD) oraz miejską siecią komunikacji autobusowej z okolicami Grodziska Maz.

 

 

Galeria

Rzuty